U nas nocleg z wstępem do Aquaparku Reda!

Aquapark Reda to unikatowy kompleks basenowy z prawdziwymi rekinami, wypełnionej po brzegi wodnymi atrakcjami! To właśnie tu znajduje się jedyna w Europie zjeżdżalnia z rekinami. Żarłacze pływają w ogromny akwarium, a przez jego środek przebieg tunel kończący tę niezwykłą zjeżdżalnię.

W Redzie podziwiać można 15 żarłaczy rafowych czarnopłetwych, których dorosłe osobniki osiągają około 2 metrów. Możne je zobaczyć również nurkując w głębokim basenie oraz w wielkim akwarium na parterze. Rekiny to jednak nie koniec atrakcji. Wybierać można między mniej lub bardziej ekstremalnymi zjeżdżalniami, basenem z półtorametrową falą, bajkową niecką z postumentem wodnego potwora, ogromnym jacuzzi czy leniwą rzeką o długości 315 m. Rajem dla dzieci jest płytki basen z okrętem pirackim i 7 małymi zjeżdżalniami.

Prosty, zaledwie 15 km odcinek jaki dzieli Green Loft Gdynia i Aquapark Reda, można pokonać w kilkanaście minut. Każdy nasz gość otrzymuje bilet wstęp do tego niezwykłego parku wodnego! To doskonała opcja na rodzinny wyjazd i bliskie spotkanie z rekinami.