Od dziś AQUA SPA & SAUNARIUM w cenie noclegu!

Już od października* w cenie noclegu Goście otrzymają Voucher na 2 godziny wizyty w Aqua Saunarium bądź 3 godziny zabawy w Aquaparku w Redzie!

SAUNA BURSZTYNOWA

Największa w regionie sauna sucha
Sauna sucha, wykonana z jodły kanadyjskiej, która przygotowana jest na wyjątkowe eventy saunowe dla nawet 70 osób. Dwa piece znajdujące się na środku sauny, tworzą niesamowity efekt rozprowadzania leczniczej pary przez saunamistrza. Gra świateł tworzy magiczny klimat i zapewnia błogi relaks.

SAUNA KASZUBSKA

Sucha sauna zewnętrzna
Zewnętrzna sauna w lokalnym klimacie, gdzie organizowane są relaksacyjne seanse z wykorzystaniem naturalnych olejków zapachowych. Sauna nabiera prawdziwego uroku wieczorną porą, gdy piękna kolorystyka świerku współgra ze światłami w saunie. Miejsce spotkań miłośników pokazów saunowych.

SAUNA SOLNA

Sauna sucha ze ścianą z brył solnych
Sauna sucha, w której jedna ze ścian została wykonana z brył solnych z morza martwego. Dzięki niższej temperaturze również osoby z wysokim ciśnieniem i skórą naczynkową mogą z niej korzystać. Zastosowanie brył halitu pozwala skórze absorbować cenne minerały, znajdujące się w soli: jod, brom, wapń, czy magnez. Pierwiastki te odgrywają istotną rolę w profilaktyce zapalenia gardła, krtani, oskrzeli i płuc, a także alergii.

SAUNA LEŚNA

Sauna sucha o leśnym aromacie
Sauna sucha o temperaturze około 60 stopni z cudownym zapachem brzozy, który jest cyklicznie dozowany. Aromatyczna mgiełka oraz niezwykły seans z dźwiękami mis tybetańskich to gwarancja najlepszego odpoczynku.

SAUNA FIŃSKA

Tradycyjna sauna fińska
Tradycyjna sauna sucha z temperaturą bliską 100 stopni Celsjusza. Najlepsze miejsce dla stałych bywalców saunarium. Precyzyjne wykonane wnętrze oraz stała opieka saunamistrza pozwalają na doskonały wypoczynek. Sesje saunowe korzystnie wpłyną na pracę układu oddechowego oraz wzmocnią odporność całego organizmu.

ŁAŹNIE PAROWE

Nowoczesne i komfortowe łaźnie
Dwie łaźnie: śródziemnomorska oraz bałtycka, gdzie panuje niemal 100-procentowa wilgotność. Wspaniała para otula ciało w dwóch kompozycjach zapachowych: japońskiej mięty oraz cytryny, co zapewnia doskonałe nawilżenie i odmłodzenie skóry.

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Wyjątkowa wypoczywalnia i designerski wystrój
Grota lodowa, prysznice wrażeń, bań schładzająca oraz niezwykła wypoczywalnia z widokiem na akwarium rafowe uzupełniają ofertę saunarium. A ekskluzywnie wykończone wnętrza tworzą intymną atmosferę.

*vouchery ze wstępem do strefy saun dostępne są do rezerwacji dokonanych w październiku.