Drodzy Goście,

Ponieważ sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa (COVID-19) wciąż się zmienia, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo podróży.

Bezpieczeństwo Gości i członków zespołu jest naszym najwyższym priorytetem. Jesteśmy dumni z utrzymywania najwyższych standardów czystości i higieny.

Hole, windy, klamki oraz wszelkie powierzchnie w pokojach oraz miejscach publicznych są dezynfekowane zgodnie z wymaganiami sanitarnymi przez cały okres naszej działalności. W odpowiedzi na koronawirusa podjęliśmy dodatkowe środki zapobiegawcze. Zwiększyliśmy również częstotliwość czyszczenia powierzchni miejsc publicznych. Dodatkowo na terenie naszego obiektu w przestrzeniach wspólnych znajdą Państwo dozowniki z płynem dezynfekującym.

Obsługa żywności i napojów w naszym obiekcie, tak jak zawsze odbywa się zgodnie z aktualnymi zaleceniami bezpieczeństwa żywności.

Personel obiektu jest przeszkolony w zakresie postępowania w obecnej sytuacji i stosuje wszelkie zabezpieczenia.

Niezależnie od tego, czy podróżują Państwo teraz, czy w przyszłości, gościnność to podstawa jaką oferujemy w Green Loft Gdynia. 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu: +48 58 670 47 47